Ne kujdesemi pėr udhėtimin tuaj

Shėrbime Ground Handling

Pėr kompani ajrore komperciale, fluturime qeveritare dhe ushtarake, ofrojmė shėrbimin e Groung Handling nė Aeroportin Ndėrkombėtar tė Prishtinės “Adem Jashari”.

Stafi ynė profesional dhe i licensuar, do t’ju ofrojė asistencėn e plotė nė marrjen e lejeve, orareve, marrjes sė karburantit, etj.

Reisebüro Prishtina ėshtė e angazhuar qė vazhdimisht tė ofrojė shėrbimet profesionale nė fushėn e aviacionit (Ground handling), duke pasur njė staf multifunisional dhe elan pėr punė.Ground handling

Ne mund tė pėrshtasim produktet tona me nevojat specifike tė secilit prej klientėve tanė, duke ofruar tė gjitha, ose njė pėrzierje tė shėrbimeve tė mėposhtme:

• Shėrbime pėr pasagjerė
• Check-in pėr pasagjerė
• Rezervim dhe shitje biletash
• Boarding
• Humbe gabazhi
• Trajtimin e parregullsisė (vendosje nė hotel, kupona ushqimi)
• Shėrbime tė veēanta
• Ramp / Shėrbime teknike
• Ngarkim bagazhi
• Pushback, tėrheqje dhe ripozicionim tė aeroplanit
• Pastrim tė aeroplanit
• De-icing tė aeroplanit
• Load control, komunikim, operim tė fluturimeve, dėrgesa
• Menaxhim tė linjės ajrore
• Supervizim

Pėr cilindo nga kėto shėrbime, kontaktoni direkt nė zyren qėndrore nė Prishtinė: +381 (0)38 232 999.