Ne kujdesemi pėr udhėtimin tuaj

Fluturimet Charter

Tek ne mund tė bėni rezervimin e biletave nga Prishtina, Shkupi dhe Tirana pėr tė gjitha destinacionet botėrore, me tė gjitha kompanitė ajrore. Stafi ynė ėshtė i trajnuar nė kryerjen e tė shėrbimeve qė kanė tė bėjnė me rezervimin e biletave ajrore, hoteleve, rent-a-car si dhe rezervimin e pushimeve tuaja verore dhe dimėrore nė tėrė botėn

Organizojmė charter fluturime direkte nga Prishtina pėr nė:

ZÜRICH

GENEVA

STUTTGART

DÜSSELDORF

STUTTGART

MÜNICH

VIENNA

VERONA

ISTANBUL

Austrian airlines AtlasJet British Airways
Adria Airways Germania
Croatia Airlines Mat Airways